Referentsid2018-09-11T15:02:07+03:00

KarinMiks ma käin joogas: 

No esiteks: sellepärast, et jooga tuli mulle “koju” kätte ehk lasteaeda, väga mugav ja mõnus. Samas päris teine keskkond oleks vast ka üsna hea.

Teiseks: meeldib mulle üliväga see muusika mida sa meile lased, see viib kaasa, paneb meeled helisema.

Kolmandaks: see on nädalas üks vähest aega, mis on päris minu oma aeg, kus ma saan tegeleda enda mõtete, meele ja kehaga, pääsedes argimuredest, olmest ja muust vältimatust virr-varrist, aeg jääb seisma ja mina koos temaga… Peale trenni tahaks veel tunnike lihtsalt olla ja mitte veel reaalsesse ellu kohe tagasi minna, sest meeleolu on teine, olen veel “ära”. :)) 

Olen veel nii vähe käinud sinu joogas aga mulle tõesti meeldib.

Aitäh sulle, et aitasid ühel mu unistustest täituda :))

Karin


MaireJoogas hakkasin käima, et vabastada kuhjunud kehapingeid. Arvan, et see on mul  õnnestunud.

Pärast tunde on enesetunne olnud alati vabanenud ja kerge. Kehatunnetus on muutunud ergumaks. Jooga toetab mu keha ja vaimu koostööd. Kodus teen samuti mõningaid harjutusi.

Seljarullid ja 5 tiibetlast on lemmikud. Tunnis on mantrate ja muusika kooslus võimas, palsam hingele ja meelele.

Aitäh Sulle Sigrid!

Maire


MilenaKundalini jooga on õpetanud mind usaldama elu, aidanud lahti lasta mulle ebavajalikest olukordadest, mis minu arengut enam ei toeta ja innustanud elus edasi liikuma.

Regulaarselt Sigridi joogatunde külastades tunnen end palju tervema ja tugevamana nii füüsiliselt kui hingeliselt.

Tunnen, et olen harmoonilises ühenduses kogu Universumi ja iseendaga ja et kõik, mis ma elus ette võtan, õnnestub kindlasti. See on rõõmus, rahulik ja turvaline tunne ja ma olen selle eest väga tänulik

Milena


KaiaMeetodina esitab tänapäevane joogapraktika inimesele väljakutse olla terviklik. See tähistab suhet, milline genereerides teadlikult tingimusetust ehk eelarvamuste puudumist, lubab astuda sammu lähemale nii iseendale, kui ka inimeseks olemisele kogu tervikuna. See tähendab, et joogapraktika loob soodsa pinna mõistmaks ideed iseendast.

Vajadus ei ole kunagi valik ning just sellepärast õpime me joogatundides pingutama oma tahet ilma vajaduseta.

Tehes olemasolevate ressursside piires alati maksimaalselt palju ja hästi, tunned peagi oma eluenergiat ja loovust tõusujoones.

Minu jaoks tähistab joogapraktika teadlikku humaanset, filosoofilist, spirituaalset, moraalset ja teaduslikku vallatust.

Kaia


Jooga on muutnud minu elu lühikese aja jooksul kardinaalselt. Jooga justkui leidis mind üles õigel ajahetkel, mil ma hädasti abi vajasin.

Mul oli probleeme juba pikemat aega menstruatsiooniga, mis kestsid 2 nädalat ja olid väga vererohked. Kuid sain abi joogaharjutustest ja meditatsioonist, mis aitab väga palju, mida praktiseerin juba 40.päeva ning teen ka edaspidigi, sest tänu sellele on vähenenud verejooksud ja ma pole enam nii väsinud ega kurnatud.
Olen tänu joogale muutnud oma toitumisharjumusi, minu füüsiline pool on paindlikum ja tunnen ennast vaimselt suurepäraselt, olen tasakaalus ning saan igapäevaelus probleemide lahendamisega kergemini hakkama.
Toitumine aitab sellele kaasa, sest mida kergemini ja tervislikumalt toituda, siis ei pea organism niipalju kehast toksiinide väljutamisega vaeva nägema.
Jooga ei ole rutiinne, sest iga tund on eriline ja erinev ning sa naudid iga hetke.
Ma olen sügavalt tänulik, et olen jooga enda jaoks leidnud, kus mul on aega tunnis keskenduda ainult iseendale.
 
Viivela