Ramadasa: firma ja minu tutvustus2023-09-24T12:29:21+03:00

OÜ Ramadasa on asutatud 2014 maikuus, eesmärgiga hakata huvilistele pakkuma kundalini jooga tunde.

Nimi ‘RaMaDaSa’ pärineb Kundalini jooga Siri Gaitri mantrast. ‘RaMaDaSa Sa Se So Hang’ – see on püha tervenduse mantra, mida kasutatakse, kui soovid saata tervendust oma kallitele või endale.

Tõlge:

Ra= Päike
Ma= Kuu
Da= Maa
Sa= Lõpmatus
Se= Sina
Sa Se= Lõpmatuse terviklikkus
So= Isikuline tunnetus kokkusulamisest ja identiteedist
Hang= Vibreeriv Lõpmatus ja reaalsus
So Hang= Mina olen Sina

RaMaDaSa on Kundalini jooga tervendav mantra ning häälestab sinu isiksuse universumiga. See loob tasakaalu. Need kaheksa heli stimuleerivad Kundalini voolamist selgroo energiakanalis, et tervendada. See mantra ühendab Maa (raa maa daa) ja Eetri (saa see so hang), Saa on ühendavaks lüliks maa ja taeva vahel.

Ajaib Kaur (Sigrid Õnnis)

Kundalini joogaga sain tuttavaks 2008 aastal. Miskipärast tundsin selle vastu vastupandamatut tõmmet juba enne kui üldse sinna sattusin. Ja ma pole pidanud pettuma – iga tund on uus, täis üllatusi ja eneseavastamist. Nii õpilasena kui õpetajana.

Oma varasemad eluaastad veetsin teistlaadi keskkonnas – hariduselt finantsjuht ja infotehnoloog, jõudsin koguda IT valdkonna töökogemusi üle 17 aasta. Peale noorema poja sündi andis elu mulle võimaluse aeg maha võtta ja kaaluda, mis on mulle mu elus oluline. Mitmed imelised ja valusad sündmused mu teel justkui suunasid mind sellele rajale, et hakkasin süvitsi õppima kundalini joogat – et saaksin seda imelist teadmist ka teistega jagada.

2013-2014 läbisin rahvusvahelise Kundalini Research Institute (KRI) Kundalini jooga õpetajate koolituse 1 astme ja omandasin KRI sertifikaadi. Minu õpetajateks olid Sukhdev Kaur, Shiv Charan Singh, Jivan Mukta, Raghurai Singh, Sat Darshan Kaur, Sarabjit Kaur. Hetkel olen end täiendamas rahvusvahelisel Kundalini jooga õpetajate 2.astme koolitusel KRI programmi alusel.

Olen Rahvusvahelise Kundalini Jooga Õpetajate Assotsiatsiooni (IKYTA) liige.

2012 aastal omandasin ka reiki I ja II astme tunnistused.

Mul on massööritunnistus ja tegutsen massöörina – refleksoloogia, klassikaline, lümfi-, kupu-, mee-, tai, laste- või aroomimassaaž.

Minu suur kirg on eeterlikud õlid, oman mitmeid tunnistusi nende professionaalseks kasutuseks – kliiniline kasutus, AromaTouch ja Symphony of Cells hoolitsuste läbiviimine, eeterlike õlide spetsialisti koolitused jm. Hetkel olen õppimas aroomidiagnostikat Riina Odnenko käe all.

Naerujooga õpetaja koolituse läbisin 2015 septembris (Certified Laughter Yoga Leader, Laughter Yoga International University, õpetaja Ananda Das).

Olen kahe poja ema ja kulgen oma praeguses elus koos kalli hingesugulasest abikaasaga.

Minu vaimne nimi Ajaib Kaur viitab imelisele olevusele, kes kogeb oma hinge mõõtmatut suurust ning kiirgab seda kogemust ka teistele.

Joogaõpetajana olen tänulik oma õpilastele, kellega koos saan seda avastuste teed mööda käia. 

RaMaDaSa - Kundalini jooga