doTerra eeterlikud õlid2022-07-01T21:26:18+03:00
SIIT saad uurida teraapiliste eeterlike õlide kohta, tellida ja ise liituda

 

Mis on eeterlikud õlid?

Kui oled nuusutanud puhkeva roosipunga lõhna või apelsini koorides tundnud värsket aromaatset lõhnapilve, siis oledki eeterlikku õli enda peal kogenud.

Eeterlikud õlid on looduses naturaalselt leiduvad aromaatsed orgaanilised keemilised ühendid, mida võib leida praktiliselt kõikide taimede seemnetes, vartes, õites, juurtes, koortes ja lehtedes. Kuigi nad on rasvlahustuvad ei sisalda nad rasvhappeid ega loomseid rasvaineid.

Eeterlik õli on taime essents, mis nahaga kokkupuutel pea koheselt imendub, jõudes vereringesse 30 sekundi jooksul. Puhas, ehtne, lisaaineteta looduslik eeterlik õli on poolläbipaistev ning värvus võib varieeruda kristallselgest siniseni.

Luubi all näevad eeterlikud õlid välja nagu pisikesed kotikesed, mis moodustavadki vastava taime immuunsüsteemi. Need “paunakesed” ongi just need, mis kaitsevad seda taime haiguste, keskkonnamõjude või kahjurite eest. Neis peituvadki teraapilised eeterlikud õlimolekulid, mille pigistamise või pressimise tagajärel vabanevad õhku lenduvad aromaatsed ühendid.

Eeterlike õlide toime ja kasu on palju rohkem kui pelgalt aroomi kogemine! Juba iidsete kultuuride tuhandete aastate tagustest ajalootoimikutest võib lugeda eeterlike õlide kasutamisest meditsiinis, kokanduses ja rituaalide läbiviimisel – viiruk, roos, lavendel, teepuu jt.

SIIT saad uurida doTERRA puhaste terapeutiliste eeterlike õlide kohta, tellida ja ise liituda

Suurima heameelega aitan sul alustada sinu oma õliteekonda, võta ühendust: 

info@kundalini.ee

tel 53414162

Sigrid

doTERRA ID5226935