Loading Sündmused
Sündmus event on möödas

Registreerumine on suletud

Rakusümfoonia praktiline töötuba teisipäeval, 30.augustil, kell 18:30, Rataskaevu 14!
Õpid, kuidas teha eeterlike õlidega teraapiaid paljude erinevate situatsioonide korral.
Alustame protokollidega kell 19:00, kuid kui sa ei ole varem Rakusümfooniat teinud, tule kohale kell 18:30!

❤️ Symphony of The Cells ehk Rakkude Sümfoonia on kogumik massaažiprotokollidest, mille on koostanud 28-aastase staažiga massöör ja eeterlike õlide terapeut Boyd Truman, et luua kehas füüsiline, emotsionaalne ja vaimne harmoonia. Protokollid on spetsiifiliselt välja töötatud iga kehasüsteemi jaoks, need töötavad rakutasandil ja võimaldavad kehal ise hakata tasakaalu seisundi poole liikuma!
Kogu Symphony Of The Cells kollektsioon koosneb 20-st erinevast eeterlike õlide protokollist, mis on välja töötatud 28 aasta jooksul. Eeterlikud õlid toetavad sind ka vaimsel tasandil.
Me teame, et eeterlikud õlid üksikult mõjuvad väga hästi meie kehale ja heaolule, kuid väljatöötatud protokoll, mis sisaldab kümmet erinevat eeterlikku õli, mis töötavad kõik koos kindla eesmärgi nimel, on ülivõimas!
 
Milliseid valdkondi hõlmab Symphony of the Cells:
Seedimine ja kehakaal
Hormonaalsüsteem
Lümfisüsteem
Emotsioonid, andestamine, eesmärgistamine
Immuunsus
Hingamisteed
Juuksed, küüned, nahk
Süda ja veresoonkond
Skelett ja lihased
Närvisüsteem
Kuseteede süsteem
Eluenergia
 
 
Töötoa hind:
osalustasu 5€ + sinu valitud protokollis sisalduvate õlide omahind (vahemikus 6-12€, sõltub sinu valitud protokollist). RaMaDaSa õliklubi liikmetele osalustasu ei ole, maksad ainult õlide omahinna.
 
NB! 2 kingitust neile, kes soovivad samal päeval tellida oma esimese eeterlike õlide komplekti (100-punktise) – kogu koolitus on TASUTA, ja lisaks saad omale koju kaasa helgusest pakatava Apelsiniõlikese!
 
Igaüks saab õppeprotsessis praktiliselt kogeda ühte protokolli ja teha ühe protokolli, nii et edaspidi oskad juba protokolle teha oma perele/sõpradele.
Võid tulla nii üksi kui kaaslasega.
Kaasa võta 2 õhukest linakest – endale massaažiprotokolli ajal alla ja peale panemiseks ja üks väiksem käterätik, mis kataks selja.
 
Peale registreerumist saad e-mailile info, kuidas kohale tulla.
 
Peatse kohtumiseni,
Sigrid&Kaia&Kairi