Loading Sündmused
Sündmus event on möödas

REGISTREERU

Tribe Loading Animation Image
Kutsume kõiki väga naiselikku töötuppa, kus õpime kuputamist ehk kupumassaaži. Vabaneme liigsest tselluliidist, eemaldame kehast toksiine ja pinguldame ning toniseerime oma nahka. 
 
Osalemise panus 20€/in (hind sisaldab kupu ja spetsiaalse tselluliiti vähendava õlisegu kasutamist kohapeal).
 
Kupumassaažil on väga palju tervisele kasulikke toimeid. Lisaks sellele, et kupud aitavad lõdvestada sügavamal asuvaid kudesid, pinges lihaseid ning leevendada lihaste jäikust (mis on tihti kaela- ja seljavalu, peavalu ning reuma põhjuseks), mõjub ta ka väga hästi nahale. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, eemaldab toskiine, intensiivistab verevarustust, vähendab tselluliiti ja kortse. Kupumassaaži abil vähenevad ka venitusarmid. Eriti hästi töötleb kupp nii-öelda uusi või hiljuti tekkinud venitusarme, kuid selle abil saab vähendada aastaid vanu sünnitusjärgseid või järsust kaalu tõusust tingitud venitusarme nii kõhul, puusadel või mujal. Pärast kupumassaaži näeb nahk säravam, pehmem ja noorem välja.
Kuidas töötuba välja näeb?
Kuna kupumassaaž on kõige efektiivsem kui seda teha 10-15 min 3-7 korda nädalas, siis õpetan kõigile osalejatele hea meelega mõned lihtsad massaaživõtted, mida igaüks enda kodus kasutada saab 😉 
Selleks ei ole vaja üldse palju teada, et oma nahk suveks imeilusaks kuputada- vähendada tselluliiti ning nahka trimmida ja noorendada. Keskendume eelkõige piirkondadele, kus kõige sagedamini tsellulliiti esineb ehk reied, kõht ja käsivarred.
Meie poolt on igale osalejale vajaminev spetsiaalne eeterlike õlidega valmistatud tselluliidi õlisegu ja kupp massaaži õppimiseks kohapeal. Kui Sul on kodus endal kupp olemas, siis võid ka selle kaasa võtta.
 
Kohtumiseni! 😍
Kairi ja Sigrid